Akcesoria designerskie

Jest 42 produktów.

W urządzaniu mieszkania, biura czy przestrzeni komercyjnej nie można zapomnieć o funkcjonalnych i estetycznych dodatkach. W ofercie Decolabu znajdziecie akcesoria umożliwiające zgrabne zagospodarowanie przedmiotów codziennego użytku, takie jak kosze, gazetowniki, wazy i wieszaki – wszystkie przemyślane i ucieleśniające połączenie funkcji z dobry...

W urządzaniu mieszkania, biura czy przestrzeni komercyjnej nie można zapomnieć o funkcjonalnych i estetycznych dodatkach. W ofercie Decolabu znajdziecie akcesoria umożliwiające zgrabne zagospodarowanie przedmiotów codziennego użytku, takie jak kosze, gazetowniki, wazy i wieszaki – wszystkie przemyślane i ucieleśniające połączenie funkcji z dobrym stylem.
Oprócz tego oferujemy także przedmioty spełniające przede wszystkim funkcję ozdobną, jak dekoracje naścienne, różnorodne dywany, zegary, świeczniki i figurki. Jak mawiał Ludwig Mies van der Rohe: „detale tworzą produkt” – a w tym wypadku wnętrze i wrażenie, które wywiera w przebywających w nim osobach. Każda niezapomniana aranżacja ma takie akcenty – w Decolabie mamy ich dość na każdą okazję, bez względu na styl pomieszczenia.

Less
Więcej
Showing 1 - 42 of 42 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.