Kosze / pojemniki

Jest 7 produktów.

Kosz na śmieci – wydaje się czymś oczywistym i niekoniecznie pożądanym, najlepiej w ogóle do ukrycia. Istnieją jednak kosze na śmieci, które zostały stworzone nie tylko po to, aby służyć jako pojemnik, ale również jako element dekoracyjny. Decolab24.pl oferuje właśnie takie designerskie produkty, które znajdą miejsce nie pod zlewem, ale w ekspon...

Kosz na śmieci – wydaje się czymś oczywistym i niekoniecznie pożądanym, najlepiej w ogóle do ukrycia. Istnieją jednak kosze na śmieci, które zostały stworzone nie tylko po to, aby służyć jako pojemnik, ale również jako element dekoracyjny. Decolab24.pl oferuje właśnie takie designerskie produkty, które znajdą miejsce nie pod zlewem, ale w eksponowanym miejscu, tak, aby wszyscy widzieli, że zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły.

Stojaki na wino to kolejny z dodatków w naszej ofercie. To zbiór nowoczesnych, niebanalnych produktów, które pozwolą przechować butelki ulubionego trunku w praktyczny, a przy tym bardzo stylowy sposób. Dzięki naszym stojakom na wino Twoja kolekcja będzie prezentowała się nad wyraz zacnie.

Proponujemy Wam również designerskie misy przeznaczone na stół, komodę czy szafkę nocną. To designerskie dodatki, które ożywią pomieszczenie i nadadzą mu elegancki charakter. Nasze misy pełnią funkcje zarówno użytkową, jak i estetyczną, czyniąc sięganie po soczyste owoce jeszcze przyjemniejszym. To także doskonały pomysł na elegancki prezent.

Less
Więcej
Showing 1 - 7 of 7 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.