Wieszaki

Jest 2 produktów.

Wieszaki są powszechnymi dodatkami, obecnymi w każdym domu bez wyjątku – spełniają bardzo praktyczną funkcję, dlatego nie ma w tym niczego dziwnego. Wiszą na nich kurtki w przedpokoju, chochle w kuchni czy ręczniki w łazience. Występują również w mniej oczywistych formach: na stelażu nad oknem wieszamy zasłony, a na tym między framugą drzwi może...

Wieszaki są powszechnymi dodatkami, obecnymi w każdym domu bez wyjątku – spełniają bardzo praktyczną funkcję, dlatego nie ma w tym niczego dziwnego. Wiszą na nich kurtki w przedpokoju, chochle w kuchni czy ręczniki w łazience. Występują również w mniej oczywistych formach: na stelażu nad oknem wieszamy zasłony, a na tym między framugą drzwi możemy się podciągać. Haczyki, na których wieszamy zegary i obrazy również są swego rodzaju wieszakiem. Jak widać, jest to jeden z najpowszechniejszych elementów domowych, i to bez względu na styl i przeznaczenie wnętrza.

Taka duża popularność i użyteczność sprzyja tworzeniu designerskich rozwiązań – wieszaki w naszej ofercie to nowoczesne produkty o wysokim stopniu użyteczności, w których równie ważny jak praktyczne zastosowanie jest intrygujący wygląd. Proponujemy Wam niebanalne wieszaki nowoczesne, które w interesujący sposób dopełnią pomieszczenia i staną się przyciągającym uwagę dodatkiem, dzięki któremu Wasze wnętrza nabiorą jeszcze więcej designerskiego charakteru.

Less
Więcej
Showing 1 - 2 of 2 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.