Stoły i stoliki designerskie

Jest 106 produktów.

Stół jest często sercem pomieszczenia – jadalni, salonu, biura czy pokoju konferencyjnego. Z racji pełnionej funkcji musi być nie tylko reprezentatywny i estetyczny, ale także odporny na intensywne użytkowanie. W salonie meblowym Decolabu znajdziecie designerskie stoły i stoliki kawowe wykonane z wysokiej jakości drewna, tworzyw sztucznych, szkł...

Stół jest często sercem pomieszczenia – jadalni, salonu, biura czy pokoju konferencyjnego. Z racji pełnionej funkcji musi być nie tylko reprezentatywny i estetyczny, ale także odporny na intensywne użytkowanie. W salonie meblowym Decolabu znajdziecie designerskie stoły i stoliki kawowe wykonane z wysokiej jakości drewna, tworzyw sztucznych, szkła, kamienia i metali.
Decolab 24 oferuje nowoczesne stoły i stoliki w różnych kształtach i kolorach, które wniosą do każdego wnętrza odpowiedni akcent stylistyczny: klasycznie elegancki, rustykalny lub modernistyczny. Okrągłe, kwadratowe, organiczne, rozkładane i proste – wszystkie z naszych stołów z powodzeniem wytrzymają próbę czasu i spełnią swoją rolę jako funkcjonalne centrum życia społecznego.
Wśród sprzedawanych przez nas stołów i stolików kawowych znajdą się zarówno meble inspirowane ikonami wzornictwa, jak też współcześnie zaprojektowane modele – wszystkie o wysokiej wytrzymałości i wysmakowanym wyglądzie, który z pewnością zrobi wrażenie na gościach.

Less
Więcej
Showing 1 - 48 of 106 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.