Kawowe

Jest 61 produktów.

Stolik kawowy to praktyczny mebel, dzięki któremu zyskujemy dodatkowe dużo dodatkowego miejsca obok sofy czy ulubionego fotela. Wbrew nazwie nie jest to dodatek wyłącznie dla entuzjastów kawy – można na nim położyć również codzienną gazetę, ulubioną książkę, ważną dokumentację, pilot do telewizora, i wiele więcej. Stolik kawowy to swego rodzaju ...

Stolik kawowy to praktyczny mebel, dzięki któremu zyskujemy dodatkowe dużo dodatkowego miejsca obok sofy czy ulubionego fotela. Wbrew nazwie nie jest to dodatek wyłącznie dla entuzjastów kawy – można na nim położyć również codzienną gazetę, ulubioną książkę, ważną dokumentację, pilot do telewizora, i wiele więcej. Stolik kawowy to swego rodzaju „przechowalnia” na najważniejsze rzeczy, które akurat chcemy mieć pod ręką.

Takie stoliki są zazwyczaj niższe niż standardowe stoły (ich wysokość to mniej więcej siedzisko krzesła), dzięki czemu nie trzeba wstawać z fotela, aby bez problemu po coś sięgnąć. Ich celem jest zapewnienie jak największego komfortu życia, a przy tym mają się ładnie prezentować.

Stoliki kawowe bardzo często spotkać można we wszelkiego rodzaju publicznych i komercyjnych lokalach. Świetnie sprawdzają się w kameralnych wnętrzach, do których pasują gabarytami i delikatnym stylem, lecz nie tylko – to bardzo uniwersalne meble, które dobrze wpiszą się w styl każdego pomieszczenia.

Less
Więcej
Showing 1 - 48 of 61 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.