Małe stoliki

Jest 12 produktów.

Małe stoliki są doskonałą alternatywą dla większych modeli, o ile nie potrzebujemy zbyt dużej przestrzeni – stoliki o mniejszych gabarytach spełnią doskonale tę samą funkcję, jednocześnie oszczędzając cenne miejsce w pomieszczeniu. Z tego względu są szczególnie polecane do niedużych mieszkań, kawalerek i małych lokali gastronomicznych, np. kamer...

Małe stoliki są doskonałą alternatywą dla większych modeli, o ile nie potrzebujemy zbyt dużej przestrzeni – stoliki o mniejszych gabarytach spełnią doskonale tę samą funkcję, jednocześnie oszczędzając cenne miejsce w pomieszczeniu. Z tego względu są szczególnie polecane do niedużych mieszkań, kawalerek i małych lokali gastronomicznych, np. kameralnych kawiarni.

Niewielki stolik ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę – nie dominuje, a uzupełnia. Większy stół od razu zwraca na siebie uwagę, musi być zatem doskonale wkomponowany w całość aranżacji, aby nie sprawiał wrażenia nietrafionego. Mniejsze modele nie wybijają się aż tak mocno na pierwszy plan, dlatego można im „wybaczyć” nieco więcej, a ponieważ można je również łatwo przenieść w inne miejsce, są meblami bardzo uniwersalnymi i praktycznymi.

Małe stoliki od Decolab24.pl to stylowe meble designerskie w przystępnych cenach, które świetnie spełnią rolę dodatkowej przestrzeni, jednocześnie pięknie się prezentując.

Less
Więcej
Showing 1 - 12 of 12 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.