Komody

Jest 9 produktów.

Komoda jako mebel wykształciła się ze zwyczajnej skrzyni – ktoś wpadł na pomysł, aby zamiast górnego wieka umieścić w niej boczne otwarcia. Do dziś pomysł ten pozostaje bardzo popularnym wyposażeniem wnętrza, które wciąż odkrywane jest na nowo – a dzieje się tak z racji jej ogólnej uniwersalności i skłonności do modyfikacji. Ten pozornie prosty ...

Komoda jako mebel wykształciła się ze zwyczajnej skrzyni – ktoś wpadł na pomysł, aby zamiast górnego wieka umieścić w niej boczne otwarcia. Do dziś pomysł ten pozostaje bardzo popularnym wyposażeniem wnętrza, które wciąż odkrywane jest na nowo – a dzieje się tak z racji jej ogólnej uniwersalności i skłonności do modyfikacji. Ten pozornie prosty mebel aż prosi się o eksperymenty, czego dobrym przykładem jest oferta Decolab24.pl.

Prezentujemy Wam kolekcję designerskich komód w skandynawskim stylu, które wykonano z klasycznego drewna i nowoczesnej płyty MDF. Oba materiały w połączeniu tworzą zgraną całość, która jest zarówno stabilna, jak i bardzo stylowa. Nasze komody wyposażono w wiele szuflad i poziomów, dzięki którym zapewniają one dużą ilość miejsca. Każdy z tych eleganckich modeli cechuje się innym rozstawem poszczególnych szuflad, rozmiarem, a także specyfiką, bowiem znajdziecie tu zarówno komody do przechowywania ubrań, książek, a nawet telewizora – dla każdego coś dobrego!

Less
Więcej
Showing 1 - 9 of 9 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.