Podnóżki

Jest 3 produktów.

Dodatkowe meble mają to do siebie, że nie zawsze uważamy je za potrzebne, jednak kiedy zaczniemy już z nich korzystać, pogląd na temat ich użyteczności radykalnie się zmienia. Nie inaczej jest z podnóżkiem – możliwość swobodnego wyprostowania nóg i oparcia ich na wygodnym materiale jest wspaniałym uczuciem, szczególnie po pracowitym dniu czy męc...

Dodatkowe meble mają to do siebie, że nie zawsze uważamy je za potrzebne, jednak kiedy zaczniemy już z nich korzystać, pogląd na temat ich użyteczności radykalnie się zmienia. Nie inaczej jest z podnóżkiem – możliwość swobodnego wyprostowania nóg i oparcia ich na wygodnym materiale jest wspaniałym uczuciem, szczególnie po pracowitym dniu czy męczących obowiązkach domowych.

Podnóżek jest z natury meblem uniwersalnym: można używać go z każdym miejscem siedzącym, swobodnie przestawiać po całym mieszkaniu, a także, w razie potrzeby, wykorzystać np. jako awaryjne krzesło dla niespodziewanego gościa czy też chwilowe miejsce na istotne rzeczy.

Decolab24.pl oferuje nowoczesne i komfortowe podnóżki, które doskonale wpiszą się w wygląd każdego pomieszczenia – szczególnie klasyczne modele z serii Barcelona, które idealnie dopełniają obraz stylowych krzeseł i sof z tej samej serii. Nasze podnóżki kreują bowiem atmosferę wnętrza, stając się zgrabnym elementem większej całości.

Less
Więcej
Showing 1 - 3 of 3 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.