Krzesło Paris

Jest 12 produktów.

Jeżeli szukasz wyjątkowych siedzisk do swojego domu lub lokalu, to taboret, hoker oraz krzesło Paris z całą pewnością przypadną Ci do gustu i odpowiedzą na każde z Twoich oczekiwań, a to dzięki połączeniu pełnej funkcjonalności z komfortem użytkowania i designerską estetyką. Wśród nich znajdziesz m. in. rozwiązania będące bezpośrednim nawiązanie...

Jeżeli szukasz wyjątkowych siedzisk do swojego domu lub lokalu, to taboret, hoker oraz krzesło Paris z całą pewnością przypadną Ci do gustu i odpowiedzą na każde z Twoich oczekiwań, a to dzięki połączeniu pełnej funkcjonalności z komfortem użytkowania i designerską estetyką. Wśród nich znajdziesz m. in. rozwiązania będące bezpośrednim nawiązaniem do znakomitych wyrobów firmy TOLIX. Zarówno krzesło Paris, jak również inne typy siedzisk są wykonywane ręcznie przy zastosowaniu wysokiej jakości stali nierdzewnej, metalu oraz żelaza. Ich prostota i surowość sprawiają, że są jednoznacznie kojarzone z wnętrzem w stylu futurystycznym, a także industrialnym. Idealnie sprawdzą się w loftach oraz pomieszczeniach, w których królują nowoczesność i minimalizm. Poza walorami wizualnymi nasze siedziska wykazują się także znakomitą stabilnością oraz trwałością.

Less
Więcej
Showing 1 - 12 of 12 items
Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.