GWARANCJA

Każdy zakupiony w Decolab24.pl produkt można reklamować z tytułu rękojmi lub z tytułu gwarancji przez okres 2 lat od daty otrzymania produktu przez Konsumenta. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i najwyższej jakości, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych naszych producentów lub wiarygodnych dystrybutorów. Wszystkie meble, lampy i akcesoria są dopuszczone do obrotu na terytorium UE, pochodzą z legalnego importu lub mają swoich dystrybutorów lub importerów w kraju. Produkty z naszej oferty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy na okres 24 miesięcy od daty zakupu zgodnie z ustawą o specjalnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Jeżeli chcesz zwrócić towar lub zareklamować go, koniecznie zapoznaj się z prostą instrukcją postępowania, dostępną TU, a następnie skontaktuj się z nami, jesteśmy od tego aby Ci pomóc.

LEGALNOŚĆ

Część naszych produktów które wprowadziliśmy do obrotu i w sposób widoczny nawiązują do klasyki designu, inne modele są różnymi nowymi wariacjami na temat znanych mebli designerskich, jednakże całkowicie nowymi produktami, które jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek polski. Zawsze w sposób otwarty informujemy o produkcie oraz kraju pochodzenia, nigdy nie ukrywamy i nie wstydzimy się naszych mebli designerskich, jak i również nigdy nie wprowadzamy w błąd klienta. Produkty oferowane przez sklep są reprodukcjami lub całkowicie nowymi utworami. Nasze meble czerpią jedynie inspirację z innych wzorów, różnią się jednak wymiarami oraz kształtem. Zgodnie z art. 2 ust. 4 Ustawy z dnia 04.02.1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r, nr 80, poz.904) - za opracowanie nie uważa się utworu, który powstał w wyniku inspiracji cudzym utworem. Nie bierzemy odpowiedzialności za odsprzedawanie, oferowanie czy pokazywanie produktów z naszej oferty jako oryginalnych dzieł i pierwowzorów. 


Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.