SPOSÓB PŁATNOŚCI

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy następujące sposoby płatności:

Za pobraniem – Płatność przy odbiorze gotówką przekazaną kurierowi. Maksymalna wartość zamówienia zrealizowana za pobraniem nie może przekroczyć 3000 zł.
Płatność on-line (przedpłata) – za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych PayU możesz zapłacić:
kartą kredytową: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, POLCARD, PBK Styl i wiele innych,.
Szybkim przelewem elektronicznym: lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia,
Zwykłym przelewem bankowym: wygenerowane podczas składania zamówienia dane do przelewu należy użyć w celu dokonania standardowego przelewu bankowego, można przesłać nam zeskanowane potwierdzenie dokonania przelewu, co znaczenie przyśpieszy zaksięgowanie wpłaty.

WARTO WIEDZIEĆ

Nie pobieramy dodatkowych opłat przy możliwych opcjach płatności.
Najpóźniej zaksięgujemy płatność za pośrednictwem tradycyjnego przelewu, natomiast weryfikacja szybkim przelewem lub płatności kartą kredytową trwa zazwyczaj kilka - kilkanaście minut.
Przy zaksięgowaniu płatności przed godz. 13:00 wysyłamy dostępny towar tego samego dnia.


BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Stosujemy protokół SSL (Secure Socket Layer), który jest najbezpieczniejszym z dostępnych obecnie mechanizmów ochrony przekazywanych danych. Ten rodzaj zabezpieczenia polega na kodowaniu danych przed ich wysłaniem z przeglądarki i dekodowaniu po bezpiecznym dotarciu na nasz serwer. Informacja wysyłana z serwera do Ciebie jest również kodowana, a po dotarciu do celu dekodowana. SSL szyfruje, uwierzytelnia i zapewnia integralność informacji. Po połączeniu się z bezpieczną stroną WWW zauważysz, że w adresie strony zmienia się zapis http na https, a w dole ekranu na pasku stanu pojawia się żółta kłódka. W systemie płatności PayU nie są przechowywane żadne informacje dotyczące dostepu do kont bankowych lub numerów kart kredytowych. Informacje te wprowadzane są wyłacznie na oficjalnych stronach banków oraz u operatorów kart płatniczych - firm PolCard lub Moneybookers.


Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.