WSPÓŁPRACA

Od 2009 roku jesteśmy nieprzerwanie obecni na rynku, realizując najbardziej wyszukane pomysły naszych klientów, przy tym ściśle współpracujemy z osobami oraz firmami specjalizującymi się w szeroko pojętej aranżacji wnętrz. Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów, deweloperów oraz wszystkie inne firmy i osoby zainteresowane odsprzedażą naszych produktów lub kompleksowym wyposażeniem swoich inwestycji i projektów. W ofercie naszej posiadamy meble designerskie zgodne z aktualnymi trendami, jak i również inspirowane najwspanialszymi ikonami designu oraz najlepszymi rozwiązaniami współczesnego wzornictwa. Proponujemy wyposażenie biurowców, hoteli, apartamentów, restauracji oraz lokali gastronomicznych i innych dowolnych przestrzeni użyteczności prywatnej lub publicznej.  Oferujemy dogodne i elastyczne warunki prowizyjne oraz rabat handlowe. Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt z nami na adres wspolpraca@decolab24.pl a niezwłocznie prześlemy do Ciebie warunki współpracy oraz przykładową umowę regulującą nasze rozliczenia.

Poinformuj nas czym się zajmujesz, czy jesteś architektem / projektantem / inwestorem a jeżeli znasz już produkty, które Cię interesują to wskaż nam je w zapytaniu. Podaj ilość, opcje kolorystyczne i materiałowe (o ile występują), wtedy poza ogólnymi warunkami współpracy otrzymasz od nas warunki handlowe i wiążącą ofertę cenową z wszelkimi niezbędnymi informacjami dotyczącymi realizacji potencjalnego zamówienia. Poinformujemy Cię jaka jest dostępność towaru na naszym magazynie, dowiesz się o zasadach rezerwacji, przedstawimy Ci warunku płatności i dostawy, uwzględnimy rabaty i udzielimy wszelkich informacji.

W naszej pracy kierujemy się zasadą uczciwości i jasnej komunikacji a naszym celem jest zapewnienie możliwie najwyższego poziomu obsługi, dlatego jeżeli w jakiś sposób zaproponowane przez nas warunki nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące, to koniecznie nas o tym poinformuj. Wskaż nam swoje potrzeby i oczekiwania, określ nam konkretnie swój budżet w którym mamy się zmieścić a gwarantujemy Ci, że dokonamy wszystkiego co możliwe, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. 


Accept

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.